TYT Electronics Co. Ltd. istnieje od ponad 15 lat i obecnie jest jednym z największych producentów sprzętu radiokomunikacyjnego w Chinach posiadającym sieć sprzedaży dealerskiej na całym świecie. TYT w przeciwieństwie do wielu innych marek obecnych aktualnie na rynku nie jest jedynie marką handlową, a producentem rozwijającym własne rozwiązania radiokomunikacyjne i posiadającym własne linie produkcyjne.

officetyt

TYT Electronics jest firmą innowacyjną, kreuje i wdraża najnowsze rozwiązania techniczne. Posiada rozbudowany dział projektowy, gdzie ponad 30 inżynierów dba o ciągły rozwój techniczny i funkcjonalny oferowanych produktów. Posiada również rozbudowany dział w którym rozwiązania i produkty są dokładnie testowane, dlatego jest w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości, spełniające najbardziej rygorystyczne normy i wymagania.

Ofertę firmy stanowią zarówno radiotelefony analogowe, profesjonalne i dedykowane na amatorskie pasma krótkofalarskie, jak również najnowsze rozwiązania w technologii cyfrowej DMR i dPMR. Producent oferuje kompleksowe rozwiązania radiokomunikacyjne, radiotelefony, akcesoria oraz elementy dla rozbudowanej infrastruktury sieciowej, repeatery analogowe i cyfrowe. Wśród innowacyjnych technik TYT rozwija także nowe systemy radiokomunikacyjne oparte o wykorzystanie jako medium infrastruktury sieci WiFi i 3G. Radiotelefony marki TYT i Tytera są często używane w systemach radiokomunikacyjnych służb publicznych, lotniskach, firmach logistycznych oraz w szeroko pojętym sektorze komercyjnym. Producent znany jest także z użytecznych rozwiązań w radiotelefonach, niedostępnych u innych producentów, jak np. możliwość modyfikacji parametrów w radiotelefonach DMR, bez konieczności podłączania i programowania z poziomu komputera. Jest to istotne szczególnie dla wykorzystania radiotelefonów na pasmach amatorskich lub dla prowadzenia monitoringu pasm, gdzie używana jest łączność w cyfrowym trybie DMR.

TYT Electronics obecny jest na największych międzynarodowych targach branżowych na których produkty firmy były wielokrotnie doceniane i nagradzane w konkursach.

Fabryki firmy TYT Electronics zajmują powierzchnię ponad 10 000 m kw. i są jednym z najnowocześniejszych zakładów tego typu wyposażonych w nowoczesne linie produkcyjne i montażowe. Dzięki dużej mocy produkcyjnej jest w stanie produkować ponad 50 000 radiotelefonów miesięcznie. Poza własnymi produktami fabryka produkuje również radiotelefony na zamówienie (OEM) dla największych i znanych marek rynku radiokomunikacyjnego.

maptyt

Dzięki dobrze zorganizowanej globalnej sieci sprzedaży, produkty i rozwiązania TYT są szeroko znane i wykorzystywane na całym świecie. Firma posiada partnerów handlowych sieci dealerskiej w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Afryce, Bliskim Wschodzie, Azji, Australii i Oceanii. W Polsce oficjalnym generalnym dystrybutorem produktów TYT/Tytera jest firma ERcomER z siedzibą w Warszawie prowadząca zarówno sprzedaż detaliczną, jak i dystrybucję hurtową oraz autoryzowany serwis urządzeń.